Збирати ягоди за кордоном, у Швеції чи Фінляндії . Робота в Польщі

Робота в Європі без посередників

The prices for students Studentenpreise.de

Збирати ягоди за кордоном — у Швеції або Фінляндії

The prices for students Studentenpreise.de
Подавати заявку на такі роботи рекомендують навесні. Адже, наприклад, у Швеції сезон починається з липня і триває до вересня.

Раніше всіх ягід в цій країні дозріває морошка. Її збір закінчується в середині серпня (з 20 липня по 10 серпня). Морошка збирається руками і приймають її тільки в чистому вигляді, без листя і гілок.

Другий дозріває чорниця. Її збір триває до початку вересня (з 1 серпня по 10 вересня). Чорниця збирається гребінкою і беруть в такому вигляді, в якому ви її склали, перебирати ягоду не обов’язково.

Останній поспіває брусниця: збір ягоди триває до приходу холодів. Брусниця збирається як чорниця, її теж не потрібно перебирати.

Жити доведеться в будиночках, де є двох’ярусні ліжка, холодильник та плита. Постіль треба брати з дому. Вартість такого проживання — 60 крон за добу.

Для такої роботи потрібна медична страховка, дощовик, гумові чоботи, теплий одяг і взуття, кілька відер і гребінка. А також автомобіль. Якщо його немає, можна орендувати машину за 180 євро, але її ще потрібно заправляти.

Послуга фірми, яка організовує таку ??поїздку (без витрати на виготовлення візи) — 2000 гривень. Так що в цілому, якщо ви не маєте свого автомобіля і візи, вам знадобиться близько 12-13 тисяч. А ще харчування за свій рахунок. Однак організатори таких поїздок запевняють, що за два місяці на ягодах можна заробити близько 50 000 гривень.

— Наприклад, якщо ви збираєте в середньому 50 кілограм чорниці в день, і це помножити на 60 робочих днів, здаєте ягоду за середньою ціною 15 крон, то в підсумку отримуємо 45000 крон або 5240 євро за 2 місяці. Навіть якщо відняти з цієї суми витрати на поїздку, проживання та харчування, то в підсумку залишається близько 3500-4000 євро, говориться на сайті компанії, яка організовує поїздки в українському Швецію на збір диких ягід.

Видатки: 13 000 грн.

Заробіток: до 50 000 гривень за сезон.

Тривалість сезону в Швеції: 2 місяці.

У Фінляндії обіцяють від 8 до 12000 гривень за місяць роботи.

За добу проживання в орендованому будиночку доведеться викладати по 2-3 євро.

Короткий опис статті: збір чорниці у фінляндії

Джерело: Збирати ягоди за кордоном — у Швеції або Фінляндії | Робота в Польщі