Відпочинок у Фінляндії Взимку . Робота у Фінляндії

Відпочинок у Фінляндії Взимку

Немає ніякого секрету: у середині зими у Фінляндії можна побачити, якщо пощастить, одне з прекрасних чудес – це звичайно Північне Сяйво. Це настільки красиве природне явище, що його часто називають «танцем богів», і це явище не можна порівняти ні з чим. Є навіть музей Північного Сяйва в Похіян-Крууну у Фінляндії.

Відразу можемо вам чесно зізнатися, тури в Фінляндію взимку дуже дорогі. Але завжди є бюджетний варіант з’їздити до Фінляндії тільки на вихідні – і встигнути отримати за ці прекрасні вихідні море задоволення!

У Фінляндії поширені дві мови,фінська і шведська. Колись німецький драматург Бертольд Брехт, скасував національну рису стриманих фінів, і пожартував: «Вони мовчать відразу на двох мовах». І тому нам залишається тільки мовчки захоплюватися тим, як приваблива ця прекрасна країна Фінляндія…

Чим зайнятися у Фінляндії Взимку

Приїхавши до взимку на відпочинок у Фінляндії, батьківщину всесвітньо відомої фінської транснаціональної компанія Nokia, Ви обов’язково придбаєте сувенір з сюрпризом: мобільний телефон з дерева, у якого замість акумулятора ховається відкривачка для пляшок. І скористаєтеся цим сувеніром після відмінної фінської сауни, після чого випити трохи холодного квасу, настоянки або лікеру з лісових ягід. Цей прекрасний сувенір буде Вам нагадувати про Фінляндії, в якій гармонійно поєднуються гумор, самобутність і звичайно ж сучасні технології.

На гірськолижних курортах Фінляндії вас вразять добре продумана інфраструктура прекрасна технічна оснащеність. У культурному і спортивному центрі Фінляндії місті Лахті, наприклад, взимку Ви можете кататися на лижах і снігоходах, побачити останній етап міжнародних лижних гонок, сходити на пташиний ринок «Хейнола» або послухати хорошу музику у концертному залі «Сібеліус».

У кінці лютого у Фінляндії відзначають День Калевали, народного карело-фінського епосу. Він супроводжується великим Калевальским карнавалом, костюмованою ходою і театральними виставами. Ви отримаєте багато яскравих вражень, ставши учасником цього свята!

Короткий опис статті: фінляндія взимку

Джерело: Відпочинок у Фінляндії Взимку | Робота в Фінляндії