Росія поставила ультиматум Фінляндії Останні новини сьогодні, відео, фото

Росія поставила ультиматум Фінляндії | Останні новини сьогодні, відео, фото, дивитись онлайн, свіжі новини

Росія поставила ультиматум Фінляндії

2.Липень.2016 Автор: Андрій Апторов

Політика. останні новини сьогодні, 02.07.2016

Росія поставила ультиматум Фінляндії Останні новини сьогодні, відео, фото

Війська Росії не залишаться на віддалених позиціях від кордону з Фінляндією, якщо її влада ухвалить рішення про вступ до НАТО.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін в ході зустрічі з президентом Фінляндії Саулі Ниинисте.

Путін також заявив, що після вступу в НАТО «фінські війська вже перестануть бути незалежними» і «стануть частиною військової інфраструктури НАТО, яка відразу виявиться на кордонах РФ».

Крім цього він підкреслив, що Росія нібито дорожить нейтральним статусом Фінляндії і ставиться до нього з повагою.

Крім того, Путін зазначив, що Росія готова почати діалог з НАТО про вироблення заходів довіри і по попередженню конфліктів, в першу чергу, в районі Балтійського моря.

Разом з тим президент Фінляндії висловився за те, щоб російські військові літаки в небі над Балтикою не вимикали бортові приймачі для їх розпізнавання з землі. Путін погодився з пропозицією Ниинисте і пообіцяв дати доручення міністерству закордонних справ і міністерству оборони поставити це питання на порядок денний у ході майбутньої зустрічі Ради Росія-НАТО в Брюсселі.

За останні два роки російські військові літаки неодноразово порушували повітряний простір Фінляндії, що спровокувало дискусію про необхідність приєднання країни до блоку НАТО.

Короткий опис статті: фінляндія новини Росія поставила ультиматум Фінляндії | новини сьогодні, останні свіжі новини, фото, відео

Джерело:
Росія поставила ультиматум Фінляндії | Останні новини сьогодні, відео, фото, дивитись онлайн, свіжі новини