Робота в Польщі в теплицях, збір врожаю: зарплата, умови праці. ToEuro

Робота в Польщі в теплицях. Збір урожаю

Опубліковано 17.12.2014

The CDU-politician in the FOCUS-Online Interview Bosbach:: In the case of

На ринку праці вакансій типу «робота в теплицях в Польщі» або «збір врожаю в Польщі» досить багато. Це пов’язано насамперед з великою потребою польського ринку праці в таких працівниках і відсутністю серйозних вимог до кандидатів. Не потрібно особливої кваліфікації. Це зумовлює приплив робітників у Польщі, як і те, що великий відсоток заробітчан відразу розчаровуються і шукають іншу роботу або повертаються додому після перших тижнів роботи. Це не ледачі люди. Просто неправильна початкова оцінка своїх можливостей і вимог роботодавця, а також часто невірна інформація від різних агентств і фірм по працевлаштуванню про умови праці, які, прагнучи заробити на потоці, не сильно переймаються про якісному наборі персоналу. Часто їдуть на одну вакансію, а по приїзду повідомляють, що вона вже зайнята і пропонують зовсім іншу. Кращий варіант — поїздка зі знайомим, який вже працював у Польщі на теплицях або на зборі грибів і зможе все Вам розповісти і пояснити.

То що робота важка представляють всі, але часто не уявляють наскільки. Працювати треба багато, швидко і якісно (контроль там серйозний). Зарплати за Польськими мірками невеликі ($600-$800), хоча частіше вище наших українських. Для людей з хорошим здоров’ям, мають певний досвід (як правило з сільської місцевості) і прагнення (не плутати з бажанням), є можливість заробляти $1000 і навіть більше. Однак і негативних моментів вистачить з головою. У тепличних господарствах повсюдно використовується хімія. Це практикується скрізь. Екопродукт економічно дорого вирощувати для великого об’єму. Так що ймовірність загострення або набуття хронічних захворювань досить велика. Краще надовго там не затримуватися, але як варіант для старту підійде. Озирніться, подучите мова та знайдете прийнятну роботу в Польщі .

Можна почитати відгуки про роботу на теплицях — вони також відрізняються як і люди, які їх залишають, що для одних нормально — іншим неприйнятно. Але скласти враження можна цілком, особливо по різних робочих моментів.

Короткий опис статті: збір чорниці у фінляндії На ринку праці вакансій типу «робота в теплицях в Польщі» чи «збір врожаю в Польщі» досить багато. Це пов’язано насамперед з великою потребою польського ринку праці в таких працівниках та

Джерело: Робота в Польщі в теплицях, збір врожаю: зарплата, умови праці / ToEuro