Робота в Криму, сезонна, постійна, на літо. . Крим Land

Робота в Криму

Для тих, кого цікавить робота в Криму, вакансії 2011 пропонують переглянути численні інтернет-портали та газети. Але, заглибившись у пошуки стає зрозуміло, що не дивлячись на численні пропозиції, обстановка з роботою досить напружена. В середньому, на 1 робоче місце припадає близько 7 осіб. Звичайно, в різних регіонах Криму стан справ різному – в Сімферополі попит та пропозиція приблизно однакові, а от у невеликих селищах і центральних районах півострова – Красноперекопському, Джанкойському, Красногвардійському, Радянському, Ленінському, Нижньогірському на 1 місце може припадати до 10-15 осіб. Ситуація ускладнюється ще й тим, що для більшості роботодавців потрібні фахівці як можна меншого віку з якомога більшим стажем.

найпоширеніша робота на узбережжі в Криму – пов’язана з туристичним бізнесом. Тут затребувані фахівці, пов’язані з готельно-ресторанним бізнесом, менеджери по туризму, реалізатори і консультанти. Персонал потрібно в пансіонати та санаторії, кафе, ресторани і розважальні центри, магазини і на ринки. Будівельні роботи в Криму ніколи не припиняються в зв’язку з відкриттям нових закладів для відпочинку, будівництва елітного житла, котеджних селищ і звичайних будинків. Тому будівельники також є затребуваною спеціальністю. Потрібні працівники в сферу сухопутних і морських перевезень. У тому числі і міжнародних.

Постійно на роботу в Сімферополі та інших містах Криму потрібні менеджери з продажу. Ця сфера зручна для людей, які не мають досвіду роботи і спеціальної освіти, а також охочих працювати за гнучким графіком. Але і оплата в сфері торгівлі найчастіше не така висока, яку хотів би мати працівник. А найчастіше становить лише відсоток від продажів.

Також на роботу в Криму потрібні інженери – механіки, землевпорядники, фахівці з нерухомості та управління садово-парковим господарством, промислового і цивільного будівництва. У великих містах, таких як Сімферополь, є також попит і на економістів.

Велика кількість людей з інших регіонів України цікавить сезонна робота в Криму. На ринку праці бажаючих знайти роботу на літо занадто багато, тому попит на них нижче пропозиції. Не дивно – навіть при середньої або низької зарплати такі працівники зазвичай забезпечуються житлом і мають графік, який дає можливість не тільки працювати, але й відпочивати на море. Така робота для студентів в Криму є найбільш привабливою. Втім, студенти займаються і іншими видами підробки – приміром, розносять пошту або роздають листівки не тільки в сезон, але і в зимові місяці. Правда, знову ж таки, таку роботу можна знайти тільки в великих містах на зразок Сімферополя, Севастополя, Ялти.

Не дивлячись на велику кількість бажаючих знайти сезонну роботу в Криму 2012, ймовірність влаштуватися все ж є. Постійно з’являються місця для покоївок, барменів, офіціантів, охоронників – в Криму багато працівників приїжджають працювати не тільки на цілий сезон, але часто і на місяць і навіть менше. Є попит на операторів дитячих атракціонів.

Також вакансії на сезонну роботу з’являються в дитячих таборах Криму. На літо потрібні вихователі, кухарі, технічні працівники – також з наданням харчування та проживання.

Як повідомляють фахівці, ситуація з безробіттям на півострові поступово вирішується. Наприклад, в період з 2009 по 2010 рік кількість безробітних знизилася на 40%. Також сезонна робота влітку в Криму 2011 – у зв’язку з постійним припливом підприємців з інших областей України, які займаються торгівлею, розважальним і ресторанним бізнесом, відкриттям нових атракціонів та екскурсій, будуть з’являтися і нові пропозиції працівникам, які бажають підробити влітку в Криму.

Короткий опис статті: сезонна робота у фінляндії Обстановка на ринку праці в Криму, вакансії, затребувані фахівці, сезонна робота на літо.

Джерело: Робота в Криму — сезонна, постійна, на літо. | Крим Land