Робота у Харкові, безкоштовна інтернет-служба пошуку роботи і підбору персоналу

«Робота в Харкові», регіональна інтернет-служба

Група компаній ТЕРА

Нові статті

«Робота в Харкові» — це регіональна Інтернет-служба пошуку роботи і підбору персоналу.

Ви розміщували оголошення «шукаю роботу в Харкові» або «пошук працівників» з допомогою Мережі? Зручно шукати актуальні «гарячі» вакансії Харкова на загальноросійських або загальноукраїнських сайтах?

Наша задача — з допомогою зручного механізму забезпечувати пошук роботи та працівників р. Харків та Харківської області через Інтернет.

На відміну від інших систем, у нас:

 • вітається публікація резюме здобувачів з Харкова і вакансії Харкова і Харківської області;
 • розміщення резюме і вакансій є безкоштовним. Телеканали або газети зазвичай беруть за це гроші.
 • Інтернет-служба «Робота в Харкові» існує з 1999 року і завоювала довіру харківських роботодавців і здобувачів. З нами пошук роботи в Харкові стає оперативним і ефективним. Щодня десятки роботодавців залишають вакансії Харкова і Харківської області, багато з них підписані на розсилку резюме. Розмістивши детальне резюме на нашому сайті, ви можете бути впевнені, що зацікавлені у вашій спеціальності роботодавці Харкова його прочитають.

  При підборі персоналу, розміщуючи вакансії на нашому порталі, ви отримуєте можливість повідомити про них не тільки відвідувачам сайту, але і тисячам шукачів, які підписані на розсилку «Вакансії Харкова» .

  Відразу після розміщення Вашого резюме або оголошення про пошук співробітників внесена інформація стає доступною всім відвідувачам сервера. Ви можете не тільки розміщувати свою інформацію, проглядати резюме і вакансії Харкова, внесені іншими відвідувачами сервера.

  Ми щиро сподіваємося, що наш сайт інформативний і зручний в роботі, і з нами ви зможете знайти роботу в Харкові. Тим не менш, всі зауваження та пропозиції Ви можете висловити за адресою: rabota@rabota.kharkov.ua

  Короткий опис статті: робота в фінляндії

  Джерело: Робота в Харкові — безкоштовна інтернет-служба пошуку роботи і підбору персоналу