Робота Фінляндія . Jooble

Робота Фінляндія
Робота у Фінляндії. Робота за кордоном. Garant Work

Черкаси

Компанія GarantWork Запрошуємо всіх бажаючих на літні сезонні роботи в Фінляндії. Це можливість відвідати чудову країну Фінляндію покращити своє матеріальне становище і просто чудово провести літо. Робота у Фінляндії дає можливість заробити від 800 до 1800.

Будівельник в Бельгію, Фінляндії

досвід роботи не менше 2-х років; — робоча форма (комбінезон, черевики з твердими носами, каска); ОБОВ’ЯЗКИ: выполнятьвнутренние отелочные роботи в багатоповерхових

Робота у Фінляндії. Збір ягід.

Відкрита Польська робоча віза Шенген або Водійське посвідчення (якщо є) Умови роботи: Збір лісових ягід: чорниця, брусниця, морошка. Оплата праці при

Робота у Фінляндії

. підготовки пакету документів для отримання робочої візи, офіційна оплата праці та соціальні гарантії, зворотній зв’язок на території Фінляндії протягом всього часу. Які документи потрібні: — Копія закордонного паспорта; — Фото 3*4 — 2 штуки; — Фото 3,5*3,5 — 2 штуки; -.

Маляр ( Фінляндія)

Пропонуємо офіційну роботу Робота в Фінляндії для малярів наявність закордонного паспорта. Досвід роботи на будівництві. Оплата погодинна 7 євро/год, 10 година щодня, суб — 4 години. Проживання по 2-3 особи в окремих квартирах за рахунок роботодавця. Проїзд від місця проживання до місця.

Будівельник-обробник. Фінляндія

K-ES Робота у Фінляндії для будівельників різної кваліфікації (штукатури/малярі/плиточники).Наявність закордонного паспорта. Досвід роботи на будівництві.Оплата погодинна 7 євро/год, 10 година щодня, суб — 4 години.Проживання по 2-3 особи в окремих квартирах за рахунок роботодавця.Проїзд від.

Робітник у теплицю у Фінляндії

чоловіки, жінки від 21 до 55 років — можна родини • ВАЖЛИВО! наявність польської робочої візи. Умови роботи: офіційне працевлаштування, контракт на 6 місяців з можливістю

Робота у Фінляндії для штукатурів

Пропонуємо офіційну работуРабота у Фінляндії для будівельників різної кваліфікації (штукатури/малярі/плиточники).Вік від 28 до 55 років, наявність закордонного паспорту. Досвід роботи на будівництві.Оплата погодинна 7 євро/год, 10 година щодня, суб — 4 години.Проживання по 2-3 особи в окремих.

Майстер внутрішньої оттделки ( Фінляндія, Бельгія,Таллін)

Таллін, Бельгія та Фінляндія- майстра внутрішньої обробки. Потрібні тільки фахівці, обов’язковий досвід роботи. Підсобники не потрібні.Фінляндія — зарплата 7 євро/год, розрахунок щотижня на картуБельгия — заробітна плата 6 євро/год, розрахунок 15 числа кожного місяця, кожну суботу 1.

Робота в Естонії. Фінляндії.. Литві

На фасадні та внутрішні роботи в Естонію, Фінляндію, Литву, потрібні робітники (бажано з діючими візами). Початок робіт з серпня. Висока З/П. За більш детальною інформацією звертайтеся за вказаною телефону. Робота за працю.договором ТОВ «СТРЕФА ЕУ», ліцензія АЕ.

Теслі у Фінляндії.

Потрібні будівельники на роботу в Фінляндію. Працевлаштування офіційно. Зарплата від 1000 євро в місяць. Візи польські. Влаштовуємо в польську до нас їдуть як відрядження

Працівники на збирання лісової ягоди( Фінляндія)

Працівники на збирання лісової ягоди( Фінляндія) Необхідні копії документів для оформлення пакету документів для подачі у фінський візовий центр: Закордонний паспорт (всі сторінки з відмітками); паспорт; Ідентифікаційний код. Документи у візовий центр подаються особисто.

Сезонні робітники а у Фінляндії

Заробітна плата: оплата відбувається готівкою за фактом збору одразу на місці. За фінським законами (та й не тільки з фінським) податок за дари природи не стягується,

Будівельник ( Фінляндія)

. Робота у Фінляндії для стороителей різної кваліфікації (штукатури,маляри,плиточники та ін) Наявність закордонного паспорта. Досвід роботи на будівництві — мінімальний. Оплата погодинна 7 євро/год, 10 година щодня, суб — 4 години. Проживання по 2-3 особи в окремих квартирах за рахунок.

Штукатури-фасадчики у Фінляндії

Потрібні фасадчики — штукатури для роботи в Фінляндії. Утеплення будинків-котеджів 2-3 поверх. Зовнішня штукатурка стін на клейовій основі, зверху баранек чи фарбування. Сам пінопласт всередині стіни! Клеїти не треба! Заробітна плата 6 євро м\кв. Робота по польським робочим візам! Інструмент.

Отделочник, Фінляндія

. Фінляндія р. Бялки-Окоски. робота по внутрішній обробці Оплата 7евро\год. Робота з 10год з 8:00, Неділя — вихідний. Знімається житло за рахунок роботодавця, оплата комуналки 30 євро\міс — фінські будиночки — 30хв пішки до місця роботи. Зар.плата видається кожну.

Шукаємо Au Pair для Фінляндії

Ми шукаємо Au Раігдля нашої сім’ї. Ми живемо у Фінляндії і хотіли б, щоб наш(-а) майбутній/майбутня Au Pair приїхав(-а) до нас на 6 місяців або довше. У нас 1 дитина/дітей і ми з нетерпінням чекаємо можливості познайомитися з тобою!Напиши нам!

Набір працівників у Фінляндії на сезон збирання дикорослих лісових ягід

Триває набір працівників на сезон збирання дикорослих лісових ягід у Фінляндії (морошки, чорниці та брусниці) — початок роботи орієнтовно з 01.07 на 01.10. ВИМОГИ ДО ОСІБ, які бажають взяти участь у ПРОГРАМІ: В програму по збору допускаються особи, які.

Робота в Польщі, Литві Швеції Фінляндії каменяр фасадчик арматурщиком

фізична витривалість — пунктуальність — відповідальність — бажання заробити Умови праці: Робота в основному на будівництвах. Утеплення фасадів на будівництвах і

Короткий опис статті: збір брусниці у фінляндії Робота Фінляндія. Актуальних вакансій: 138. Jooble — один сайт для пошуку роботи. Робота Фінляндія, робота

Джерело: Робота Фінляндія | Jooble