Про вибір УШМ 125мм, Форум Mastercity

про вибір УШМ 125мм

Про те, як я вибирав УШМ.

Довгий час (близько 3-х років) користувався болгаркою COLT 500 wt 115мм (написано Німеччина).

Вона відноситься до побутового класу, я її вбивав страшно, оскільки не знав що режим роботи таких речей повторно-короткочасний. Працював поки рука терпіла(в ганчіркових рукавичках).

І ось вона згоріла. Віддав в перемотування статор, заробила, але стала швидко грітися.

Пропрацювала ще пару місяців, я її спалив знову. Віддав статор на перемотування. Мені сказали що зазвичай статор горить разом з ротором, але у ротора ніяких ознак горіння, можливо зсередини де не видно і згорів. Тепер працює на холостому стерпно, тільки пригубишь метал, відразу дим з болгарины. Може криво статор поставив, ротор зачіпає. Гаразд, це пролог, а тепер по темі.

Колись було возитися з Кольтом, вирішив взяти нову 125 УШМ потужніший.

Читав на форумах відгуки про різних марках УШМ, був здивований що в Росії практично ніхто не збирає з власних комплектуючих, всі з Китаю. Ну може ЛЕПСЕ тільки, на жаль я не знайшов їх моделі МШУ 0,6 з індикацією перегріву і іншими приємними опціями.

І ось я став ходити по ринках і магазинах, ось моя суб’єктивна думка по маркам:

1 магазин, 3 моделі:

 1. Промтек 125мм (900Wt+) Китай
 2. Фортуна 125мм (900Wt+) Колодязі щіток виступають над корпусом, незручно працювати.
 3. Смоленськ 125мм (1000Wt) Гримить як танк, зате є наклейка «гарантія 2 роки». Про вибір УШМ 125мм, Форум Mastercity

коштують від 900 до 1000руб, з потужністю можу трохи помилятися.

Якась з цих машинок зроблена дуже недбало, скрізь облой, пластмаса зайва на вентиляції і т. д.

1 ринок:

Greapo+регулювання Китай 4000-11000rpm 1000wt 125мм 1000 руб кнопка на ручці, недбале лиття корпусу, регулятор був нормально встановлений на 2-й за рахунком машинці, що говорить про недбалість складання. Перемикач на ручці знизу, я звик до звичайної кнопці з фіксатором. Незручно.

З механіки можу сказати що працює задовільно, не гримить.

Интерскол УШМ-125/900wt 1290 rub, для мене на той момент була дорога, її не слухав.

Фіолент Professional 125мм 900wt 1600руб, хотів брати її, але ціна мене шокувала. Ця модель без регулювання. В цілому сподобалася, на майбутнє примітив.

Blaucraft 125мм 860wt + валіза 1000 rub продавець казав що це старий випуск, типу фірмове якість, але мені не сподобалася ергономіка, що стирчать колодязі щіток і розташування кнопки.

типу Німеччина, не знаю наскільки правда.

Енергомаш 1100wt 125мм 11000rpm. По перше я зрадів що це Росія, але даремно. Це Китай, навіть на етикетці написано «Швидкість обертання» з пропущеної «». Ціна вразила 800руб. Ергономіка вище всяких похвал, працює і не гримить. Не став брати т. к. ще думав яку взяти.

Потім пішов на інший ринок.

 • Енергомаш 1100wt 125мм 11000rpm. Трохи відрізняється дизайном від попередньої і наявністю документації російською, а також схемою складання. Наклейка на корпусі інша, теж Енергомаш, але відчувається що цей випуск новіше. Продавець запевняв що це Росія, я не повірив. 900 рублів.

  Продавець казав що такий УШМ він нещадно штробил бетон, і багато працював. Каже що надійна. Я послухав 3 штуки, 2 злегка гримлять, 1 нормальна.

 • наступного дня я взяв гроші щоб купити останній Енергомаш за 900руб, прийшовши в магазин я побачив поруч таку ж по дизайну машинку, але іншого кольору. Я запитав що за УШМ, мені сказали що збирає той же завод, просто продає під іншим ім’ям. Іменем Sturm. Послухав, сподобалася. Корпус редуктора з можливістю установки ручки з 3-х сторін. В цілому справляє позитивне враження, не видно такої дешевизни, як наприклад у Greapo.

  Я подумав що раз один завод, то і нутрощі такі ж, т. к. і характеристики однакові з Энергомашем. Взяв Sturm. Написано Німеччина. Смішно. По всій видимості Китайські комплектуючі иидут в Росію, де збираються і продаються під німецьким ім’ям Sturm.

  Попрацював Цій КШМ, порівняно з моїм Кольтом 0,6 це Катерпіллер якийсь. Час покаже наскільки я помилився або вгадав.

  І ось ще, на всіх вишеперечіленних моделях на стику кришки редуктора видно мастило (вытекшая?), на Энергомаше і Штурмі немає, все чисто і приємно. Хоча може її просто не поклали? Про вибір УШМ 125мм, Форум Mastercity

  В інструкції написано 15-20 хв роботи, 5 хв перерва. Не призначена для роботи з каменем і плиткою. Напевно відкриті підшипники, після гарантійного терміну розберу — гляну.

  Були ще марки, Full Tech, Stayer, DWT, Stern, але якось не сподобалися.

  На професійний інструмент я дивився і пускав слину, сподобався Kress.

  Хто знає що за марка УШМ «Димедрол» або «Динаміт» або щось таке?

  Короткий опис статті: збір чорниці Всім добрий день! Про те, як я вибирав УШМ. Довгий час (близько 3-х років) користувався болгаркою COLT 500 wt 115мм (написано Німеччина). Вона відноситься до побутового класу, я її вбивав… — Форум Mastercity про вибір УШМ 125мм, про вибір УШМ 125мм форум, про вибір УШМ 125мм обговорення

  Джерело: про вибір УШМ 125мм — Форум Mastercity