Поїздки у Фінляндію: Duty Free закривають…, 14 Червня 2012 . Сосновоборскій

Поїздки у Фінляндію: Duty Free закривають.

Ще день-другий, і ми втратимо магазину безмитної торгівлі в Брусничним. Встигніть з’їздити до Фінляндії з Соснового Бору!

*********

На кордоні з Фінляндією закривають Duty Free. Самий зручний магазин безмитної торгівлі «Пялли», близько МАПП Брусничне, закриють влітку.

Жителів Петербурга і Ленобласті чекає неприємний сюрприз – магазин «Пялли», в якому туристи могли купити безмитно товари по дорозі в Росію, закриють.

за Причиною закриття магазину є новий закон про митне регулювання, який вийшов у минулому році. У ньому розписані умови існування подібних магазинів. Магазин «Пялли» не виконує основної умови – він знаходиться на протилежній стороні виїзду з Росії. На відміну від інших, які відгороджені і заїхати в них можна тільки по дорозі до Фінляндії.

Магазин був зручний як споживачам-туристам, так і господарям – у середньому за 4 дні проїжджало мимо магазину по 50 тисяч чоловік.

Зараз на кордоні Ленобласті і Фінляндії знаходяться три автомобільні пункти пропуску, якими активно користуються жителі Петербурга: Торфяновка, Светогорск і Брусничне. У Светогорске і Торфяновке на виїзді у Фінляндії знаходяться по одному магазину Duty Free, які належать ЗАТ «КАПО Дьюті Фрі». Після закриття «Пялли» на кордоні з Фінляндією майже монополістом магазинів безмитної торгівлі стане ЗАТ «КАПО Дьюті Фрі» у якого більше 15 магазинів на кордоні (не тільки з Фінляндією, але і з Норвегією, Китаєм, Естонією і Україною), повідомляє Ділове ТБ.

Короткий опис статті: збір брусниці у фінляндії

Джерело: Поїздки у Фінляндію: Duty Free закривають… — 14 Червня 2012 | Сосновоборскій Репортер