Одноденний тур до Фінляндії місто Лахті, магазини міста Лахті

02.02.13 р. р. ЛАХТІ прогулянковий тур на 1 день

Вартість туру 2000 рублів.

Лахті — невеликий фінський місто з населенням 100 тис. чоловік. Він вважається сьомим за величиною містом Фінляндії. Лахті розташований на березі озера Весиярви і в перекладі з фінського означає «затока». Відстань до столиці Фінляндії 104 км, а до Санкт-Петербурга — 355 км.

Статус міста Лахті отримав у 1905 році після підписання російським імператором Миколою Другим відповідного указу. Вже на початку 20 століття Лахті став відомий як промисловий центр. Тут були розташовані виробництва таких відомих фірм як Asko, Sotna, Isku.

Виїзд в ніч, збір туристів з 24-00 до 2-00 годин.

Проходження митного пункту «Брусничне», відвідування магазину «Duty Free», відвідування магазину біля заправки «ABC» (продукти та супутні товари)

09:00 — прибуття в місто Лахті, оглядова екскурсія по місту: гавань Весиярви і церква Чотирьох хрестів (арх. А. Аалто), будівля міської ратуші і променад скульптур, концертний зал Сібеліуса.

09:30-15:30 (стоянка 6,5 години) — за бажанням на вибір: вільний час в центрі міста для самостійного огляду .

— відвідування басейну

— шопінг: супермаркет «Euromarket» (взуття, одяг, продукти харчування), супермаркет «Citymarket» (товари для всієї родини), «Lidl» (якісні німецькі товари за цінами нижче ніж у Росії), «Antila» (необхідні предмети повсякденного користування — товари для дітей, одяг, взуття, зоотовари та ін), «Sokos» (один з найбільших універмагів), «Hong Kong», торговий центр «Trio» (понад 100 магазинів — «Seppala», «H&M», «Kappahali», «Dressmann», «Intersport» та ін) і ін

13:00 — для бажаючих відвідування магазинів: магазин при фабриці «Luhta», дисконтний магазин фінської трикотажу «Nanso Outlet», «Intersport», «Citymarket», «Sportia», «K-rauta» та ін

15:30 — відправлення з міста Лахті, відвідування рибного магазину «Disa's Fish», за бажанням-відвідання супермаркету «Laplandia» (все від садового інвентарю до величезного вибору чаю, кави і цукерок)

— проходження митного пункту «Брусничне»

23:00-00:00 — прибуття в місто Санкт-Петербург

Трансфер до будинку.

Короткий опис статті: збір брусниці у фінляндії поїздка до Фінляндії, одноденні тури в Фінляндію

Джерело: Одноденний тур до Фінляндії місто Лахті, магазини міста Лахті