Фінляндія. Європа. Країни. «Елен — тур., турфірма р. Хабаровськ, відпочинок

Фінляндія

Фінляндська Республіка — ця держава розташована на півночі Європи. Якщо ви любите кататися на лижах, ловити рибу в чистих водоймах, хочете побачити Північне Сяйво, попаритися в знаменитої фінської лазні, то Фінляндія для вас!

Столиця Фінляндії, Гельсінкі. пропонує відмінні екскурсійні програми і прогулянки по місту до Кафедрального та Успенському соборах, до фортеці Суоменлінна, внесеної до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, до музею сучасного мистецтва «Киасма», до парку імені російського купця Синєбрюхова, заснував найстаріший пивоварний завод у Фінляндії і багато іншого.

Ця країна пропонує великі можливості для того, щоб побути ближче до природи. Так як тут присутній як тихий і спокійний відпочинок на природі, так і активний відпочинок зі всілякими розвагами: верхова їзда, велосипедні та піші походи. Озера Криткаярви, Інарі, річки Тумча, Кюмійокі, архіпелаги Турку і Лувиа, острів Вампа і Аландські острови — це основні місця для успішної риболовлі. Їх води багаті камбалою, лососем, харіусом, окунем, минем та іншими видами риб. Крім того Аландські острови відмінно підійдуть для велосипедних турів, походів і відпочинку в колибах, де можна познайомитися з характерною культурою остров’ян, їх народними танцями, святами.

У кожного, Фінляндія, безумовно, асоціюється і з лижними курортами. такими як Куопіо, Ювяскюля, Куусамо, Леві, Сааріселька, Вуокатті. Розважитися у Фінляндії можна по різному — покататися на собаках, оленях і волохатих ісландських поні, провести Новий рік на батьківщині Діда Мороза в Лапландії, відвідати крижаний замок Snow Castle, в якому розташований «Сніговий готель», «Снігова каплиця», художня галерея, бар, ресторан, сауна. Для дітей є спеціальне місце, включаючи парк для гри в сніжки і снігові тунелі.

Також популярні 2-ох, 3-ох денні тури з Росії (Санкт-Петербург) у Фінляндії, доїхати до Фінляндії можна як на автобусах, так і на поромі. Вирушаючи в такий тур, Ви зможете не тільки чудово відпочити, але і придбати якісні продукти харчування, зробити вигідний шопінг.

Фінляндія здатна подарувати чудовий відпочинок, це країна чудес!

Короткий опис статті: робота в фінляндії

Джерело: Фінляндія / Європа / Країни / «Елен — тур», турфірма р. Хабаровськ, відпочинок в Хабаровську